
Punk Style Alloy Letter No Pendant Necklace With Diamond And Cuban Chain
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Punk,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 30g |
Original: $5.16
-65%$5.16
$1.81More Images






Punk Style Alloy Letter No Pendant Necklace With Diamond And Cuban Chain
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Punk,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Punk,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 30g |























