
Punk Style Alloy Pendant Necklace With Geometric Pattern And Pearl Chain Electroplated
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |
Original: $1.22
-65%$1.22
$0.43More Images








Punk Style Alloy Pendant Necklace With Geometric Pattern And Pearl Chain Electroplated
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 21g |























