
Punk Style Alloy Pendant Necklace With Heart And Star Shapes Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images









Punk Style Alloy Pendant Necklace With Heart And Star Shapes Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Punk,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |























