
Punk Style Asymmetric Imitation Pearl Beaded Necklace With Geometric Pattern For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $2.63
-65%$2.63
$0.92More Images






Punk Style Asymmetric Imitation Pearl Beaded Necklace With Geometric Pattern For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Weight | 50g |























