
Punk Style Geometric Aluminum Chain Alloy Rhinestone Cross Pendant Necklace With Electroplating For Women
Punk Style Geometric Aluminum Chain Alloy Rhinestone Cross Pendant Necklace With Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Aluminum Chain + Alloy + Rhinestone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exaggerate,Shape,Pattern |
| Weight | 48g |
Original: $2.63
-65%$2.63
$0.92More Images






Punk Style Geometric Aluminum Chain Alloy Rhinestone Cross Pendant Necklace With Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Aluminum Chain + Alloy + Rhinestone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exaggerate,Shape,Pattern |
| Weight | 48g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Aluminum Chain + Alloy + Rhinestone |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exaggerate,Shape,Pattern |
| Weight | 48g |























