
Punk Style Skull Ring Metal Geometric Pattern Electroplated Men's Jewelry
| Gender | Men's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 11. |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $1.19
-65%$1.19
$0.42More Images




Punk Style Skull Ring Metal Geometric Pattern Electroplated Men's Jewelry
| Gender | Men's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 11. |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Men's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 11. |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























