🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Quartz Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Oval Dial Diamondembedded Multicolor Women's Universal Style
Quartz Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Oval Dial Diamondembedded Multicolor Women's Universal Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Weight | 47g |
Select Color
From $0.77
Original: $2.21
-65%Quartz Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Oval Dial Diamondembedded Multicolor Women's Universal Style—
$2.21
$0.77More Images







Quartz Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Oval Dial Diamondembedded Multicolor Women's Universal Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Weight | 47g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Weight | 47g |







