
Quartz Watch Alloy Case Nylon Strap Stainless Steel Buckle Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Nylon |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 37g |
Original: $37.36
-65%$37.36
$13.08More Images








Quartz Watch Alloy Case Nylon Strap Stainless Steel Buckle Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Nylon |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 37g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Nylon |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 37g |





















