🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Quartz Watch Casual Style For Students Abs Case Stainless Steel Buckle Tpu Strap Round Dial Printed Logo
Quartz Watch Casual Style For Students Abs Case Stainless Steel Buckle Tpu Strap Round Dial Printed Logo
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Abs |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Width 44Mm Height 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 40g |
Select Color
From $3.31
Original: $9.47
-65%Quartz Watch Casual Style For Students Abs Case Stainless Steel Buckle Tpu Strap Round Dial Printed Logo—
$9.47
$3.31More Images





Quartz Watch Casual Style For Students Abs Case Stainless Steel Buckle Tpu Strap Round Dial Printed Logo
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Abs |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Width 44Mm Height 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Abs |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Width 44Mm Height 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 40g |





















