
Quartz Watch Copper Shell Stainless Steel Buckle First Layer Leather Strap Oval Dial Fashionable Women's
Quartz Watch Copper Shell Stainless Steel Buckle First Layer Leather Strap Oval Dial Fashionable Women's
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Copper Shell |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | First Layer Leather Strap |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 22g |
Original: $47.01
-65%$47.01
$16.45More Images




Quartz Watch Copper Shell Stainless Steel Buckle First Layer Leather Strap Oval Dial Fashionable Women's
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Copper Shell |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | First Layer Leather Strap |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Copper Shell |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | First Layer Leather Strap |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 22g |





















