
Quartz Watch Square Dial Alloy Alloy And Stainless Steel Allmatch Fashion Business Waterproof Couple Watch
Quartz Watch Square Dial Alloy Alloy And Stainless Steel Allmatch Fashion Business Waterproof Couple Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Women's 27Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | First Layer Belt |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 47g |
Original: $21.15
-65%$21.15
$7.40More Images













Quartz Watch Square Dial Alloy Alloy And Stainless Steel Allmatch Fashion Business Waterproof Couple Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Women's 27Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | First Layer Belt |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 47g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Women's 27Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | First Layer Belt |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 47g |





















