
Quartz Watch Zinc Alloy Case Mineral Tempered Glass Mirror Round Dial Steel Strap Business Style Waterproof Luminous Men's Watch
Quartz Watch Zinc Alloy Case Mineral Tempered Glass Mirror Round Dial Steel Strap Business Style Waterproof Luminous Men's Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Width 45Mm Height 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 121g |
Original: $24.68
-65%$24.68
$8.64More Images








Quartz Watch Zinc Alloy Case Mineral Tempered Glass Mirror Round Dial Steel Strap Business Style Waterproof Luminous Men's Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Width 45Mm Height 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 121g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Width 45Mm Height 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 121g |























