Quartz Watch Zinc Alloy Case Silicone Strap Round Dial Student Casual Temperament Women's Watch
Quartz Watch Zinc Alloy Case Silicone Strap Round Dial Student Casual Temperament Women's Watch
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Students |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | High Hardness Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Preppy Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 45g |
Original: $13.15
-65%$13.15
$4.60More Images
Quartz Watch Zinc Alloy Case Silicone Strap Round Dial Student Casual Temperament Women's Watch
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Students |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | High Hardness Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Preppy Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Students |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | High Hardness Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Preppy Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 45g |























