
Quartz Watch Zinc Alloy Case Stainless Steel Buckle Gas Rubber Strap Round Dial Leisure Style Waterproof For Men And Women
Quartz Watch Zinc Alloy Case Stainless Steel Buckle Gas Rubber Strap Round Dial Leisure Style Waterproof For Men And Women
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Gas Rubber |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 64g |
Original: $18.39
-65%$18.39
$6.44More Images







Quartz Watch Zinc Alloy Case Stainless Steel Buckle Gas Rubber Strap Round Dial Leisure Style Waterproof For Men And Women
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Gas Rubber |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 64g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Gas Rubber |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 64g |





















