
Quartz Watch Zinc Alloy Gas Rubber Strap Round For Teenagers And Students Fashionable Multifunction
Quartz Watch Zinc Alloy Gas Rubber Strap Round For Teenagers And Students Fashionable Multifunction
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Gas Rubber |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 65g |
Original: $23.63
-65%$23.63
$8.27More Images






Quartz Watch Zinc Alloy Gas Rubber Strap Round For Teenagers And Students Fashionable Multifunction
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Gas Rubber |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 65g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Gas Rubber |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 65g |























