
Quartz Women's Watch With Starry Sky Design Casual Light Luxury Diamondencrusted Copper Shell Doublesided Firstlayer Leather Belt Round Dial
Quartz Women's Watch With Starry Sky Design Casual Light Luxury Diamondencrusted Copper Shell Doublesided Firstlayer Leather Belt Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Copper Shell |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Strengthens Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Double-Sided First-Layer Genuine Leather Bamboo Pattern Belt |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 41g |
Original: $43.00
-65%$43.00
$15.05More Images





Quartz Women's Watch With Starry Sky Design Casual Light Luxury Diamondencrusted Copper Shell Doublesided Firstlayer Leather Belt Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Copper Shell |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Strengthens Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Double-Sided First-Layer Genuine Leather Bamboo Pattern Belt |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 41g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Copper Shell |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Strengthens Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Double-Sided First-Layer Genuine Leather Bamboo Pattern Belt |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 41g |























