
Raffia Women's Alloy Weaving Flower Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Flower |
| Occasion | Personality Fashion |
| Style | Ins Style,Plant Flowers |
| Treatment Process | Weaving |
| Weight | 17g |
Original: $2.40
-65%$2.40
$0.84More Images








Raffia Women's Alloy Weaving Flower Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Flower |
| Occasion | Personality Fashion |
| Style | Ins Style,Plant Flowers |
| Treatment Process | Weaving |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Flower |
| Occasion | Personality Fashion |
| Style | Ins Style,Plant Flowers |
| Treatment Process | Weaving |
| Weight | 17g |























