
Retro Chalcedony Alloy Bracelet Watch For Women With Mineral Reinforced Glass Mirror And Jewelry Buckle
Retro Chalcedony Alloy Bracelet Watch For Women With Mineral Reinforced Glass Mirror And Jewelry Buckle
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Retro |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 38g |
Original: $3.67
-65%$3.67
$1.28More Images








Retro Chalcedony Alloy Bracelet Watch For Women With Mineral Reinforced Glass Mirror And Jewelry Buckle
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Retro |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 38g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Retro |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 38g |























