
Retro Exaggerated Metal Geometric Hoop Earrings For Women With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Drop Shape,Geometry |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
More Images








Retro Exaggerated Metal Geometric Hoop Earrings For Women With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Drop Shape,Geometry |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Drop Shape,Geometry |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























