
Retro Love Turquoise 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Pendant Geometric Goldplated Necklace
Retro Love Turquoise 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Pendant Geometric Goldplated Necklace
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel,18K |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Yiwu | Accessories |
| Weight | 10g |
Original: $3.19
-65%$3.19
$1.12More Images




Retro Love Turquoise 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Pendant Geometric Goldplated Necklace
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel,18K |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Yiwu | Accessories |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel,18K |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Yiwu | Accessories |
| Weight | 10g |























