
Retro Necklace Alloy Pendant With Blue Eyes Irregular Stone And Star Moon Geometric Heart Shape Electroplated Cross Chain For Women
Retro Necklace Alloy Pendant With Blue Eyes Irregular Stone And Star Moon Geometric Heart Shape Electroplated Cross Chain For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Minimalist |
| Weight | 25g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images











Retro Necklace Alloy Pendant With Blue Eyes Irregular Stone And Star Moon Geometric Heart Shape Electroplated Cross Chain For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Minimalist |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Minimalist |
| Weight | 25g |























