
Retro Silver Double Sided Stereo Elephant Pendant Earrings Hollow Carved Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Xizang Silver |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Product Size | 1.9*2.6Cm |
| Style | Retro,National,National Style |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images


Retro Silver Double Sided Stereo Elephant Pendant Earrings Hollow Carved Electroplated
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Xizang Silver |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Product Size | 1.9*2.6Cm |
| Style | Retro,National,National Style |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Xizang Silver |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Product Size | 1.9*2.6Cm |
| Style | Retro,National,National Style |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























