
Retro 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Necklace With Geometric Pendant And Electroplating Treatment For Women
Retro 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Necklace With Geometric Pendant And Electroplating Treatment For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.43
-65%$2.43
$0.85More Images












Retro 316L Stainless Steel And 316L Stainless Steel Necklace With Geometric Pendant And Electroplating Treatment For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























