
Retro Wine Barrel Rhinestone Quartz Watch With Bamboo Pattern Alloy Belt For Women
| Buckle Material | Titanium Metal |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 31.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Shein | Women's Watch With Steel Belt |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Watch | Lady Watch Women Watch |
| Women's Watch With Mesh Belt | Diamond Bracelet Watch |
| Weight | 29g |
Original: $3.00
-65%$3.00
$1.05More Images











Retro Wine Barrel Rhinestone Quartz Watch With Bamboo Pattern Alloy Belt For Women
| Buckle Material | Titanium Metal |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 31.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Shein | Women's Watch With Steel Belt |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Watch | Lady Watch Women Watch |
| Women's Watch With Mesh Belt | Diamond Bracelet Watch |
| Weight | 29g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Titanium Metal |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 31.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Shein | Women's Watch With Steel Belt |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Watch | Lady Watch Women Watch |
| Women's Watch With Mesh Belt | Diamond Bracelet Watch |
| Weight | 29g |























