Retro Women's Watch Silicone Strap Alloy Case Square Dial Stainless Steel Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Fashionable |
| Weight | 30g |
Original: $9.66
-65%$9.66
$3.38More Images
Retro Women's Watch Silicone Strap Alloy Case Square Dial Stainless Steel Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Fashionable |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Fashionable |
| Weight | 30g |





















