
Ring Holder Stainless Steel Round Electroplated
| Electroplating | 18K Gold Plating |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Round |
| Size | 12Mm |
| Style | Sweet And Cool Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $1.95
-65%$1.95
$0.68More Images








Ring Holder Stainless Steel Round Electroplated
| Electroplating | 18K Gold Plating |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Round |
| Size | 12Mm |
| Style | Sweet And Cool Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating | 18K Gold Plating |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Round |
| Size | 12Mm |
| Style | Sweet And Cool Style |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























