
Ring Metal Imitation Pearl Ruffled Feather Flower Leaf Electroplated Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Leaves |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 14g |
Original: $1.16
-65%$1.16
$0.41More Images











Ring Metal Imitation Pearl Ruffled Feather Flower Leaf Electroplated Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Leaves |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Leaves |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 14g |























