🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Ring Necklace Titanium Steel Stainless Steel Copper Geometric Style For Women
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |
$0.64
Original: $1.82
-65%Ring Necklace Titanium Steel Stainless Steel Copper Geometric Style For Women—
$1.82
$0.64More Images





Ring Necklace Titanium Steel Stainless Steel Copper Geometric Style For Women
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |





















