
Ring Set Geometric Spiral Cross Alloy Electroplating Style Simple Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $0.83
-65%$0.83
$0.29More Images
































Ring Set Geometric Spiral Cross Alloy Electroplating Style Simple Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |























