
Ring Stainless Steel Geometric Electroplating Jewelry Accessories Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 8Mm Inner Diameter Bottom Support Ring |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Original: $0.80
-65%$0.80
$0.28More Images







Ring Stainless Steel Geometric Electroplating Jewelry Accessories Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 8Mm Inner Diameter Bottom Support Ring |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 8Mm Inner Diameter Bottom Support Ring |
| Style | Simple |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 3g |























