
Ring Titanium Steel Geometric Pattern Electroplating
| Gender | Marking Ring,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Marking Ring |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $0.87
-66%$0.87
$0.30More Images




Ring Titanium Steel Geometric Pattern Electroplating
| Gender | Marking Ring,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Marking Ring |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Marking Ring,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Marking Ring |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























