
Rotatable Stainless Steel Unisex Ring With Geometric Style And Electroplating Treatment
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Meiwei 6 |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.43
-65%$2.43
$0.85More Images









Rotatable Stainless Steel Unisex Ring With Geometric Style And Electroplating Treatment
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Meiwei 6 |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Meiwei 6 |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |





















