
Rotatable Unisex Titanium Steel Diamond Ushaped Couple Ring Fashionable Cold Style Hand Jewelry
Rotatable Unisex Titanium Steel Diamond Ushaped Couple Ring Fashionable Cold Style Hand Jewelry
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | U-Shaped |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 6g |
Original: $0.97
-65%$0.97
$0.34More Images





Rotatable Unisex Titanium Steel Diamond Ushaped Couple Ring Fashionable Cold Style Hand Jewelry
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | U-Shaped |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | U-Shaped |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 6g |























