
Rotatable Zircon Snowflake Titanium Steel Necklace With Mixed Gem Inlay And Geometric Design
Rotatable Zircon Snowflake Titanium Steel Necklace With Mixed Gem Inlay And Geometric Design
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Fairy Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 2g |
Original: $1.49
-65%$1.49
$0.52More Images





Rotatable Zircon Snowflake Titanium Steel Necklace With Mixed Gem Inlay And Geometric Design
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Fairy Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Fairy Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 2g |























