
Sexy Women's Jewelry Copper Bead Mesh Snake Bone Chain Necklace With Rhinestone Pendant And Geometric Pattern Electroplated
Sexy Women's Jewelry Copper Bead Mesh Snake Bone Chain Necklace With Rhinestone Pendant And Geometric Pattern Electroplated
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Bead Chain |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $2.18
-65%$2.18
$0.76More Images








Sexy Women's Jewelry Copper Bead Mesh Snake Bone Chain Necklace With Rhinestone Pendant And Geometric Pattern Electroplated
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Bead Chain |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper Bead Chain |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























