Silicone Plastic Stainless Steel Fashion Unisex Round Dial Tshaped Pocket Pin Hanging Watch
Silicone Plastic Stainless Steel Fashion Unisex Round Dial Tshaped Pocket Pin Hanging Watch
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Quartz Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 21000g |
Original: $2.96
-65%$2.96
$1.04More Images
Silicone Plastic Stainless Steel Fashion Unisex Round Dial Tshaped Pocket Pin Hanging Watch
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Quartz Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 21000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Plastic |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Quartz Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 21000g |





















