Silicone Quartz Waterproof Casual Square Dial Men's And Women's Watches With Zinc Alloy Case And Stainless Steel Clasp
Silicone Quartz Waterproof Casual Square Dial Men's And Women's Watches With Zinc Alloy Case And Stainless Steel Clasp
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin,Snap Button |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | Width 37Mm,Height 39Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | High Hardness Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Belt,Silicone |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 46g |
Original: $15.62
-65%$15.62
$5.47More Images
Silicone Quartz Waterproof Casual Square Dial Men's And Women's Watches With Zinc Alloy Case And Stainless Steel Clasp
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin,Snap Button |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | Width 37Mm,Height 39Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | High Hardness Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Belt,Silicone |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 46g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin,Snap Button |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | Width 37Mm,Height 39Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | High Hardness Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Belt,Silicone |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 46g |





















