
Soft Pottery Round Necklace For Women Handwoven Geometric Style
| Amazon Explosions Neckl | Bohemian Colored Blue Soft Pottery Round Necklace Women's Set |
|---|---|
| Chain Style | Side Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Soft Pottery |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 30g |
Original: $1.25
-65%$1.25
$0.44More Images

























Soft Pottery Round Necklace For Women Handwoven Geometric Style
| Amazon Explosions Neckl | Bohemian Colored Blue Soft Pottery Round Necklace Women's Set |
|---|---|
| Chain Style | Side Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Soft Pottery |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Amazon Explosions Neckl | Bohemian Colored Blue Soft Pottery Round Necklace Women's Set |
|---|---|
| Chain Style | Side Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Soft Pottery |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 30g |























