🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Soft Pottery Turquoise Geometric Women's Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Soft Pottery |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Turquoise |
| Style | Pastoral Style |
| Styling | Geometry |
| Weight | 35g |
Select Color
From $0.52
Original: $1.48
-65%Soft Pottery Turquoise Geometric Women's Necklace—
$1.48
$0.52More Images














Soft Pottery Turquoise Geometric Women's Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Soft Pottery |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Turquoise |
| Style | Pastoral Style |
| Styling | Geometry |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Soft Pottery |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Turquoise |
| Style | Pastoral Style |
| Styling | Geometry |
| Weight | 35g |























