
Sports Alloy Watch For Men With Plastic Mirror Round Dial And Pu Strap
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Body Memory | Please Consult |
| Case Material | Alloy |
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 52.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Adult |
| Interface | Please Consult |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Menu Language | Please Consult |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Operation Mode | Crown + Button |
| Printed Logo | Yes |
| Screen Resolution | Please Consult |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Pu |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Version Type | Mainland China |
| Waterproof | Yes |
| Wearing Way | Wristband |
| Wireless Distance | Please Consult |
| Weight | 100g |
Original: $14.59
-65%$14.59
$5.11More Images









Sports Alloy Watch For Men With Plastic Mirror Round Dial And Pu Strap
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Body Memory | Please Consult |
| Case Material | Alloy |
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 52.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Adult |
| Interface | Please Consult |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Menu Language | Please Consult |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Operation Mode | Crown + Button |
| Printed Logo | Yes |
| Screen Resolution | Please Consult |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Pu |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Version Type | Mainland China |
| Waterproof | Yes |
| Wearing Way | Wristband |
| Wireless Distance | Please Consult |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Battery Capacity | Please Consult |
|---|---|
| Body Memory | Please Consult |
| Case Material | Alloy |
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 52.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Adult |
| Interface | Please Consult |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Menu Language | Please Consult |
| Mirror Material | Plastic Mirror |
| Operation Mode | Crown + Button |
| Printed Logo | Yes |
| Screen Resolution | Please Consult |
| Screen Size | Please Consult |
| Strap Material | Pu |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Version Type | Mainland China |
| Waterproof | Yes |
| Wearing Way | Wristband |
| Wireless Distance | Please Consult |
| Weight | 100g |























