
Sports Belt Quartz Watch For Men Zinc Alloy Case Mesh Band Stainless Steel Clasp Mineral Strengthened Glass Mirror Round Dial Waterproof Leisure Style
Sports Belt Quartz Watch For Men Zinc Alloy Case Mesh Band Stainless Steel Clasp Mineral Strengthened Glass Mirror Round Dial Waterproof Leisure Style
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Button,Double Snap Button |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Belt,Mesh Belt |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 77g |
Original: $13.67
-65%$13.67
$4.78More Images











Sports Belt Quartz Watch For Men Zinc Alloy Case Mesh Band Stainless Steel Clasp Mineral Strengthened Glass Mirror Round Dial Waterproof Leisure Style
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Button,Double Snap Button |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Belt,Mesh Belt |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 77g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Button,Double Snap Button |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Belt,Mesh Belt |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 77g |





















