
Sports Car Wheel Belt Quartz Watch For Men Alloy Case Imitation Leather Strap Stainless Steel Buckle Round Dial Leisure Style
Sports Car Wheel Belt Quartz Watch For Men Alloy Case Imitation Leather Strap Stainless Steel Buckle Round Dial Leisure Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Weight | 50g |
Original: $4.84
-65%$4.84
$1.69More Images








Sports Car Wheel Belt Quartz Watch For Men Alloy Case Imitation Leather Strap Stainless Steel Buckle Round Dial Leisure Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Weight | 50g |





















