🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Sports Silicone Women's Watch Alloy Case Stainless Steel Buckle Round Dial Leisure Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Leisure |
| Weight | 50g |
Select Color
From $1.39
Original: $3.97
-65%Sports Silicone Women's Watch Alloy Case Stainless Steel Buckle Round Dial Leisure Style—
$3.97
$1.39More Images
Sports Silicone Women's Watch Alloy Case Stainless Steel Buckle Round Dial Leisure Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Leisure |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Leisure |
| Weight | 50g |





















