Sports Smart Watch With Organic Glass Mirror Silicone Strap Stainless Steel Buckle Round Dial
Sports Smart Watch With Organic Glass Mirror Silicone Strap Stainless Steel Buckle Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Crown Shoulder Pad And Bridge Pad |
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Number |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Sports |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 200g |
Original: $49.37
-65%$49.37
$17.28More Images
Sports Smart Watch With Organic Glass Mirror Silicone Strap Stainless Steel Buckle Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Crown Shoulder Pad And Bridge Pad |
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Number |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Sports |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Crown Shoulder Pad And Bridge Pad |
| Dial Diameter | 46Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Number |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Sports |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 200g |





















