
Square Casual Alloy Textile And Stainless Steel Watch With Spiral Crown And Mineral Reinforced Mirror For Students
Square Casual Alloy Textile And Stainless Steel Watch With Spiral Crown And Mineral Reinforced Mirror For Students
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Textile |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 32g |
Original: $19.51
-65%$19.51
$6.83More Images







Square Casual Alloy Textile And Stainless Steel Watch With Spiral Crown And Mineral Reinforced Mirror For Students
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Textile |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Textile |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 32g |





















