🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Square Multifunctional Chronograph Quartz Men's Watch Alloy Case Genuine Leather Strap Stainless Steel Clasp
Square Multifunctional Chronograph Quartz Men's Watch Alloy Case Genuine Leather Strap Stainless Steel Clasp
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
Select Color
From $24.75
Square Multifunctional Chronograph Quartz Men's Watch Alloy Case Genuine Leather Strap Stainless Steel Clasp—
$24.75
More Images








Square Multifunctional Chronograph Quartz Men's Watch Alloy Case Genuine Leather Strap Stainless Steel Clasp
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Movement |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |





















