
Square Quartz Watch Alloy Band And Case Stainless Steel Clasp For Adult Men With Gypsophila Design
Square Quartz Watch Alloy Band And Case Stainless Steel Clasp For Adult Men With Gypsophila Design
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Adult |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Original: $4.93
-65%$4.93
$1.73More Images







Square Quartz Watch Alloy Band And Case Stainless Steel Clasp For Adult Men With Gypsophila Design
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Adult |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Adult |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |





















