
Square Quartz Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Stainless Steel Buckle Fashion Style
Square Quartz Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Stainless Steel Buckle Fashion Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Weight | 54g |
Original: $2.77
-65%$2.77
$0.97More Images










Square Quartz Watch Alloy Case Imitation Leather Strap Stainless Steel Buckle Fashion Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Weight | 54g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Fashion |
| Weight | 54g |





















