
Square Quartz Watch Alloy Women's Jewelry Fashionable
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pull Out |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 44g |
More Images







Square Quartz Watch Alloy Women's Jewelry Fashionable
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pull Out |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 44g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Pull Out |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Weight | 44g |























