Square Silicone Casual Universal Wrist Watch With Alloy Case Stainless Steel Buckle And Mineral Reinforced Glass Mirror
Square Silicone Casual Universal Wrist Watch With Alloy Case Stainless Steel Buckle And Mineral Reinforced Glass Mirror
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 62g |
Original: $25.36
-65%$25.36
$8.88More Images
Square Silicone Casual Universal Wrist Watch With Alloy Case Stainless Steel Buckle And Mineral Reinforced Glass Mirror
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 62g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Rectangular |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 62g |





















